Anunţuri

ANUNŢ - APIA

Joi, 26.04.2018, între orele 10-16 şi Vineri, 27.04.2018, între orele 08-13, va funcţiona Centrul APIA din cadrul Primăriei Sînpaul. Fermierii care declară sub 50 ha teren, sunt invitaţi pentru depunerea cererii de subvenţie, de asemei sunt invitaţi şi fermierii care deţin animale, inclusiv cei cu subvenţie pentru bivoli.

ANUNŢ – BANCA TRANSILVANIA CLUJ

Banca Transilvania are montat un bancomat în comuna Sînpaul, la parterul primăriei şi poate face demersurile pentru persoanele care doresc să primească pensiile pe card. Cei care doresc acest lucru sunt rugaţi să ia legătura cu domnul Hirian Olimpiu la tel. 0752249142, sau la sediul primăriei.

ANUNŢ - FIRMA NLD PROFILE SRL

FIRMA NLD PROFILE SRL ANGAJEAZĂ:

Muncitori pentru preasamblarea de structura metalica usoara in hala de productie.

Responsabilitati:

Operatiuni de preasamblare structura metalica usoara

Operatiuni de incarcare stuctura metalica usoara in camioane de transport

Oferim:

Stabilitate intr-o companie in mare dezvoltare

Pachet salarial in functie de realizari 2,000-3,500 lei

Alte beneficii care vor fi prezentate la interviu

Cerinte:

Disponibilitate, punctualitate, seriozitate si atitudine pozitiva

Promptitudine in abordarea sarcinilor si spirit de echipa

Specializarea se va face direct la fabrica.

Programarea candidatilor pentru interviu se va face la nr de telefon 0744-587-312.

Interviurile vor avea loc in comuna Baciu, strada Molidului nr 37, judetul Cluj.

Anunţ - Depunere declaraţie subvenţie APIA 2018

Fermierii care nu deţin animale sunt aşteptaţi să vină la Primăria Sînpaul pentru digitizarea terenurilor şi eliberarea adeverinţei, în ordinea programării făcute de către APIA Cluj, ataşată în acest anunţ. Şi în acest an va fi un punct de lucru APIA în cadrul Primăriei Sînpaul, care va funcţiona după programul care va fi stabilit de APIA. Depunerea declaraţiilor se va face începând din data de 13.03.2018, la punctul de lucru de la primărie sau la Centrul APIA Cluj.

Click aici pentru programare

ANUNȚ ŞEDINŢĂ-APIA 2018

MIERCURI 28 FEBRUARIE 2018, ORA 10, ÎN CĂMINUL CULTURAL SÎNPAUL, VA AVEA LOC O ȘEDINȚĂ DE INSTRUIRE PRIVIND DECLARAŢIA PENTRU SUBVENŢIILE DE LA APIA ÎN ANUL 2018.

PRIMAR:OVIDIU COLCERIU